BS 10
No qualifiers found.
Direct Acceptance | |||||
---|---|---|---|---|---|
Seed | Name | Nationality | Club | Alternate | Replaced |
[1] | Cooper Western | ZA | Alberton Tennis Club | No | - |
- | Wian Gildenhuys | ZA | Laerskool Hartenbos | No | - |
- | Janhendrik Lamprecht | ZA | Knysna Primary School | No | - |
[4] | Luhan van Niekerk | ZA | Great Tennis | No | - |
[2] | Janu Botma | ZA | Outeniqua Laerskool | No | - |
- | Hawken Lederle | Great Tennis | No | - | |
- | Olof Poggenpoel | ZA | Laerskool Park | No | - |
[3] | Arnu Visser | ZA | Great Tennis | No | - |
Date / Time | Position ID | Location | Player 1 | Player 2 | Result |
---|---|---|---|---|---|
2019-11-29 2:45pm | Box 1: X1 | YHSG - Court 1 |
Cooper Western [1]
|
Wian Gildenhuys
|
6-1, 6-0 |
2019-11-29 5:15pm | Box 1: X2 | YHSG - Court 1 |
Cooper Western [1]
|
Janhendrik Lamprecht
|
6-1, 6-0 |
2019-11-30 8:00am | Box 1: X3 | YHSG - Court 1 |
Cooper Western [1]
|
Luhan van Niekerk [4]
|
6-1, 6-2 |
2019-11-30 8:00am | Box 1: X4 | YHSG - Court 2 |
Wian Gildenhuys
|
Janhendrik Lamprecht
|
4-6, 6-7 |
2019-11-29 5:15pm | Box 1: X5 | YHSG - Court 1 |
Wian Gildenhuys
|
Luhan van Niekerk [4]
|
2-6, 2-6 |
2019-11-29 2:45pm | Box 1: X6 | YHSG - Court 2 |
Janhendrik Lamprecht
|
Luhan van Niekerk [4]
|
2-6, 2-6 |
2019-11-29 2:45pm | Box 2: X7 | YHSG - Court 3 |
Janu Botma [2]
|
Hawken Lederle
|
6-0, 6-0 |
2019-11-29 5:15pm | Box 2: X8 | YHSG - Court 3 |
Janu Botma [2]
|
Olof Poggenpoel
|
6-0, 6-1 |
2019-11-30 8:00am | Box 2: X9 | YHSG - Court 3 |
Janu Botma [2]
|
Arnu Visser [3]
|
6-1, 6-2 |
2019-11-30 8:00am | Box 2: X10 | YHSG - Court 4 |
Hawken Lederle
|
Olof Poggenpoel
|
0-6, 0-6 |
2019-11-29 5:15pm | Box 2: X11 | YHSG - Court 4 |
Hawken Lederle
|
Arnu Visser [3]
|
1-6, 1-6 |
2019-11-29 2:45pm | Box 2: X12 | YHSG - Court 4 |
Olof Poggenpoel
|
Arnu Visser [3]
|
7-6, 6-1 |
2019-11-30 11:45am | A1 | YHSG - Court 1 |
Cooper Western [1]
|
Olof Poggenpoel
|
6-2, 6-2 |
2019-11-30 11:45am | A2 | YHSG - Court 2 |
Janu Botma [2]
|
Luhan van Niekerk [4]
|
2-6, 6-4, 12-10 |
2019-12-01 8:00am | A3 | GTC - Court 4 |
Cooper Western [1]
|
Janu Botma [2]
|
0-6, 4-6 |
2019-12-01 8:00am | B1 | G8TV - Court 3 |
Olof Poggenpoel
|
Luhan van Niekerk [4]
|
2-6, 3-6 |
2019-11-30 11:45am | C1 | YHSG - Court 3 |
Janhendrik Lamprecht
|
Hawken Lederle
|
7-6, 2-6, 7-10 |
2019-11-30 11:45am | C2 | YHSG - Court 4 |
Arnu Visser [3]
|
Wian Gildenhuys
|
6-2, 6-1 |
2019-12-01 8:00am | C3 | G8TV - Court 4 |
Hawken Lederle
|
Arnu Visser [3]
|
0-6, 0-6 |
2019-12-01 8:00am | D1 | G8TV - court 5 |
Janhendrik Lamprecht
|
Wian Gildenhuys
|
6-4, 4-6, 8-10 |